سومين جشنواره دستاوردهای زيست فناوري

جشنواره زیست فناوری

 سومین جشنواره دستاوردهای زیست فناوری کشور با عنوان Iran Biotech ۲۰۱۵  در تاریخ ۳۱ اردیبهشت الی ۲ خرداد ۱۳۹۴ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران - سالن خلیج فارس برگزار می شود.این جشنواره با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت آشنایی متخصصین، مسئولین و پژوهشگران عرصه علم و فناوری با توانمندیهای زیست فناوری کشور، برنامه ها و اقدامات مراکز دولتی و خصوصی، شرکتها و محصولات دانش بنیان، مراکز رشد و پارکهای علمی و فناوری و ... برگزار خواهد شد.

برنامه های متنوعی برای این جشنواره از جمله ارائه تخفیف های ویژه برای خریداران محصولات تولید داخل و دانش بومی فناوررانه، تشویق تولید کنندگان و فعالان این عرصه، اهداء جایزه به شرکت کنندگان، فن بازار محصولات دانش زیست فناوری، برنامه های متنوع آموزشی همایش و کارگاه های آموزشی، نشستهای تخصصی، بازدید مسئولین رده بالای نظام و غیره در نظر گرفته شده است.

 

حضور شرکتهای نوپا و با سابقه عرصه زیست فناوری باعث کسب امتیاز ضروری برای ارزیابی آن شرکتها خواهد بود و همینطور حضور مراکز سیاست گذاری و حمایتی نیز نشانه فعالیت آنها خواهد بود.

ثبت نام شرکت ها

از شرکت های محترم زیست فناوری تقاضا می شود با مراجعه به آدرس www.iranbiotechdc.ir فرم شماره۱ و فرم اینترنتی (موجود در سایت جشنواره زیست فناوری) که فرم اعلام حضور شرکت در جشنواره می باشد را تکمیل و به آدرس ایمیل (@gmail.com  2015iranbiotech ) ارسال فرمایند.