معرفی ۲ شرکت برتر ایرانی در کنفرانس بین المللی پارکهای فناوری

در هجدهمین کنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری آسیا که از ۲۳ تا ۲۶ مهر در شیراز برگزار می شود، برترین پارک های علم و فناوری که انتخاب شده اند معرفی می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس پارک علم و فناوری فارس  گفت: هجدهمین کنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری آسیا که از امروز تا ۲۶ مهر برگزار می شود، برترین پارک های علم و فناوری که انتخاب شده اند معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه پس از اعلام فراخوانی در روز اختتامیه برگزاری این دوره از کنفرانس، چهار شرکت برگزیده در پارک ها انتخاب می شوند، اذعان داشت: امسال یک شرکت از پارک علم و فناوری استان فارس، یک شرکت از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دو شرکت دیگر نیز از کشور کره جنوبی و هنگ کنگ انتخاب شده اند که از بین این چهار شرکت برگزیده ،یک شرکت تندیس و دو شرکت لوح یادبود دریافت می کنند .

فاضل زاده خاطر نشان کرد: در این کنفرانس ۱۰سخنرانی اصلی، ۹ نشست تخصصی و ۷۰هفتاد مقاله ارائه می شود.

وی درادامه بیان کرد: در هجدهمین کنفرانس بین المللی پارک های علم و فناوری آسیا، حدود ۴۰۰ شرکت کننده حضور دارند که حدود ۵۰ شرکت کننده از کشورهای خارجی و حدود ۳۵۰ شرکت کننده از داخل کشور هستند. همچنین در این کنفرانس سه کارگاه آموزشی نیز برگزار می شود که مدرسان این کارگاه ها از سه کشور آمریکا، کره جنوبی و سنگاپور حضور دارند.

منبع: خبرگزاری مهر